MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärm 6492336
nr 649 2336
Vikskärm
Med oljemålningar, 3 delar, höjd: 190
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 17:15:19
1.200 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr